89,00 zł
Wysyłka w 48h od 10,25zł!

Zamówienia wysyłamy w 48h!
Dostawa:
Inpost Kurier - 14,64 zł
Paczkomat Inpost – 11,38 zł zł
Orlen paczka - 10,33 zł
Pocztex Punkt - 9,57 zł
Pocztex Kurier - 9,72 zł
Przy zakupach od 199 zł wzwyż - dostawa gratis
Płatności:
Przelew bankowy
PayU
BLIK
Oferujemy 30 dni na zwrot produktów od momentu ich otrzymania.
Więcej informacji w zakładce zwroty
Damska torebka YYcoveri CYFUG116-1A to listonoszka z wysokiej jakości miękkiej w dotyku skóry ekologicznej. Stanowi idealny model dla kobiet ceniących wygodę. Doskonale sprawdzi się do załatwienia szybkich spraw na mieście oraz dojazdów komunikacją miejską.
Torebka posiada logowany pasek z taśmy z regulowaną długością, umożliwiający dopasowanie jej do każdej sylwetki. Szeroki pasek pozwala również na noszenie listonoszki na ramieniu albo przez ramię jako crossbody.
Torebka posiada dwie osobne komory na suwak. W jednej z nich znajduje się kieszonka na suwak, a w drugiej kieszonka otwarta. Z tyłu oraz z przodu torebki kryją się łącznie dwie kieszonki zapinane na zamek – idealne do schowania rzeczy wymagających szybkiego znalezienia takich jak klucze lub bilety komunikacji miejskiej. Suwak z przodu torebki został ozdobiony czarnym fantazyjnym frędzlem.
Damska listonoszka w kolorze czarnym ze złotymi okuciami jest klasykiem, który powinien znaleźć się w każdej szafie.
Wymiary torebki to ok. 24 cm x 9,5 cm x 15 cm.
Zamówienia wysyłamy w 48h!
Dostawa:
Pocztex Punkt - 10,52 zł
Pocztex Kurier - 11,50 zł
Orlen paczka - 10,33 zł
DPD Kurier - 15,46 zł
DPD Punkt- 10,25 zł
Inpost Kurier - 17,48 zł
Paczkomat Inpost – 15,02 zł
Płatności:
Przelew bankowy
PayU
BLIK
Oferujemy 30 dni na zwrot produktów od momentu ich otrzymania.
Więcej informacji w zakładce zwroty
| Rodzaj | Torebka listonoszka |
|---|---|
| Producent | YYcoveri |
| Kolor | Czarny |
| Kolor elementów metalowych | Złoty |
| Format | Mniejszy niż A5 |
| Liczba komór | 2 |
| Liczba kieszeni wewnętrznych | 2 |
| Liczba kieszeni zewnętrznych | 2 |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Podszewka | Materiał |
| Rodzaj paska | Logowany, Taśma |
| Maksymalna długość paska | 130,5 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Głębokość | 9,5 cm |
| Wysokość | 15 cm |
![]()
"Błyskawiczna dostawa, świetny kontakt - ustaliliśmy przez telefon szczegóły, sprzedający rzetelnie wywiązał się z tych ustaleń. GORĄCO POLECAM !"
Magda Falda
![]()
"Bardzo fajny sklep z dużym asortymentem, produkty dobrej jakości, są wytrzymałe i nie niszczą się, narzeczona jest zadowolona z torebki."
Marcin Borzyński
![]()
"Naprawdę niesamowity sklep, świetne miejsce, żeby wybrać coś dla siebie 🌸🥹 Na pewno wrócę później i polecę znajomym"
Hanna Korish
![]()
"Super sklep!!
Torebka, którą kupiłam parę tygodni temu w dalszym ciągu zachwyca. Dobra jakość i solidne wykonanie. Jak najbardziej warta swojej ceny. Ponadto zawsze można liczyć na życzliwą i profesjonalną pomoc Pani Moniki.
Serdecznie polecam"
Dagmara Mordaka

