99,00 zł
Wysyłka w 48h od 10,25zł!

Zamówienia wysyłamy w 48h!
Dostawa:
Inpost Kurier - 14,64 zł
Paczkomat Inpost – 11,38 zł zł
Orlen paczka - 10,33 zł
Pocztex Punkt - 9,57 zł
Pocztex Kurier - 9,72 zł
Przy zakupach od 199 zł wzwyż - dostawa gratis
Płatności:
Przelew bankowy
PayU
BLIK
Oferujemy 30 dni na zwrot produktów od momentu ich otrzymania.
Więcej informacji w zakładce zwroty
Mały kuferek został wykonany z wysokiej jakości skóry ekologicznej. To dobra propozycja na eleganckie wyjścia dla kobiet preferujących torebki o większej pojemności niż kopertówki.
Kuferek posiada dwa uchwyty oraz opcjonalny dłuższy cienki pasek, dzięki którym można nosić go w dłoni, na ramieniu i przedramieniu. Torebka zapina się na zatrzask.
Usztywniane ścianki kuferka pozwalają na zachowanie jego kształtu bez odkształcania zawartości. W jego wnętrzu znajdują się dwie komory przedzielone kieszenią na suwak oraz dwie małe otwarte kieszonki.
Torebka jest w kolorze czarnym – ponadczasowym i uniwersalnym do wielu stylizacji. Kuferek jest miejscowo lakierowany i ma srebrne okucia, co dodaje mu elegancji i szyku.
Wymiary torebki to ok. 28 cm x 12,5 cm x 24 cm.
Zamówienia wysyłamy w 48h!
Dostawa:
Pocztex Punkt - 10,52 zł
Pocztex Kurier - 11,50 zł
Orlen paczka - 10,33 zł
DPD Kurier - 15,46 zł
DPD Punkt- 10,25 zł
Inpost Kurier - 17,48 zł
Paczkomat Inpost – 15,02 zł
Płatności:
Przelew bankowy
PayU
BLIK
Oferujemy 30 dni na zwrot produktów od momentu ich otrzymania.
Więcej informacji w zakładce zwroty
| Rodzaj | Torebka kuferek |
|---|---|
| Producent | Inny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor elementów metalowych | Srebrny |
| Format | A5 |
| Liczba komór | 2 |
| Liczba kieszeni wewnętrznych | 3 |
| Liczba kieszeni zewnętrznych | Brak |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Podszewka | Materiał |
| Długość uchwytu | 31 cm |
| Rodzaj paska | Gładki, Ze skóry ekologicznej |
| Maksymalna długość paska | 95 cm |
| Szerokość | 28 cm |
| Głębokość | 12,5 cm |
| Wysokość | 24 cm |
![]()
"Błyskawiczna dostawa, świetny kontakt - ustaliliśmy przez telefon szczegóły, sprzedający rzetelnie wywiązał się z tych ustaleń. GORĄCO POLECAM !"
Magda Falda
![]()
"Bardzo fajny sklep z dużym asortymentem, produkty dobrej jakości, są wytrzymałe i nie niszczą się, narzeczona jest zadowolona z torebki."
Marcin Borzyński
![]()
"Naprawdę niesamowity sklep, świetne miejsce, żeby wybrać coś dla siebie 🌸🥹 Na pewno wrócę później i polecę znajomym"
Hanna Korish
![]()
"Super sklep!!
Torebka, którą kupiłam parę tygodni temu w dalszym ciągu zachwyca. Dobra jakość i solidne wykonanie. Jak najbardziej warta swojej ceny. Ponadto zawsze można liczyć na życzliwą i profesjonalną pomoc Pani Moniki.
Serdecznie polecam"
Dagmara Mordaka

