Pierwotna cena wynosiła: 69,00 zł.49,00 złAktualna cena wynosi: 49,00 zł.
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 49,00 zł.
Wysyłka w 48h od 10,25zł!

Zamówienia wysyłamy w 48h!
Dostawa:
Inpost Kurier - 14,64 zł
Paczkomat Inpost – 11,38 zł zł
Orlen paczka - 10,33 zł
Pocztex Punkt - 9,57 zł
Pocztex Kurier - 9,72 zł
Przy zakupach od 199 zł wzwyż - dostawa gratis
Płatności:
Przelew bankowy
PayU
BLIK
Oferujemy 30 dni na zwrot produktów od momentu ich otrzymania.
Więcej informacji w zakładce zwroty
Mała damska torebka to listonoszka/rowerówka Maxfly 8092, która została wykonana z miękkiej skóry ekologicznej. Stanowi idealny model dla kobiet ceniących wygodę. Doskonale sprawdzi się do codziennych i sportowych stylizacji. Jest idealna w podróż, ponieważ zmieści telefon, klucze, gotówkę i podstawowe dokumenty – tak, abyś mogła zawsze je mieć przy sobie. Sprawdzi się również na wycieczki rowerowe.
Rowerówka ma format pionowy. Posiada dwie komory na suwak, które nie zawierają dodatkowych kieszonek. Z przodu torebki kryje się kieszonka zapinana na zamek – idealna do schowania rzeczy wymagających szybkiego znalezienia takich jak klucze lub bilety komunikacji miejskiej.
Do torebki dołączono wąski pasek z ekoskóry z regulowaną długością, pozwalający na dopasowanie jej do każdej sylwetki. Pasek nadaje wygody użytkowaniu listonoszki i pozwala na noszenie jej na ramieniu albo przez ramię jako crossbody.
Torebka ma kolor czerwony ze srebrnymi okuciami, idealnie pasujący do stylizacji na cały rok np. w odcieniach bieli, granatu, czerni.
Wymiary torebki to ok. 15 cm x 6 cm x 19 cm.
Zamówienia wysyłamy w 48h!
Dostawa:
Pocztex Punkt - 10,52 zł
Pocztex Kurier - 11,50 zł
Orlen paczka - 10,33 zł
DPD Kurier - 15,46 zł
DPD Punkt- 10,25 zł
Inpost Kurier - 17,48 zł
Paczkomat Inpost – 15,02 zł
Płatności:
Przelew bankowy
PayU
BLIK
Oferujemy 30 dni na zwrot produktów od momentu ich otrzymania.
Więcej informacji w zakładce zwroty
| Rodzaj | Torebka listonoszka |
|---|---|
| Producent | Maxfly |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor elementów metalowych | Srebrny |
| Format | Mniejszy niż A5 |
| Liczba komór | 2 |
| Liczba kieszeni wewnętrznych | Brak |
| Liczba kieszeni zewnętrznych | 1 |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Podszewka | Materiał |
| Rodzaj paska | Gładki, Ze skóry ekologicznej |
| Maksymalna długość paska | 140,5 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Głębokość | 6 cm |
| Wysokość | 19 cm |
![]()
"Błyskawiczna dostawa, świetny kontakt - ustaliliśmy przez telefon szczegóły, sprzedający rzetelnie wywiązał się z tych ustaleń. GORĄCO POLECAM !"
Magda Falda
![]()
"Bardzo fajny sklep z dużym asortymentem, produkty dobrej jakości, są wytrzymałe i nie niszczą się, narzeczona jest zadowolona z torebki."
Marcin Borzyński
![]()
"Naprawdę niesamowity sklep, świetne miejsce, żeby wybrać coś dla siebie 🌸🥹 Na pewno wrócę później i polecę znajomym"
Hanna Korish
![]()
"Super sklep!!
Torebka, którą kupiłam parę tygodni temu w dalszym ciągu zachwyca. Dobra jakość i solidne wykonanie. Jak najbardziej warta swojej ceny. Ponadto zawsze można liczyć na życzliwą i profesjonalną pomoc Pani Moniki.
Serdecznie polecam"
Dagmara Mordaka

