69,00 zł
Wysyłka w 48h od 10,25zł!

![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Zamówienia wysyłamy w 48h!
Dostawa:
Inpost Kurier - 14,64 zł
Paczkomat Inpost – 11,38 zł zł
Orlen paczka - 10,33 zł
Pocztex Punkt - 9,57 zł
Pocztex Kurier - 9,72 zł
Przy zakupach od 199 zł wzwyż - dostawa gratis
Płatności:
Przelew bankowy
PayU
BLIK
Oferujemy 30 dni na zwrot produktów od momentu ich otrzymania.
Więcej informacji w zakładce zwroty
Torebka damska Monica&Co Z858# to wykonana ze skóry ekologicznej listonoszka. Stanowi idealny model dla kobiet ceniących wygodę. Doskonale sprawdzi się do załatwienia szybkich spraw na mieście oraz na spotkanie z przyjaciółmi.
Torebka posiada cienki pasek z regulowaną długością, umożliwiający dopasowanie jej do każdej sylwetki. Pasek ten pozwala również na noszenie listonoszki na ramieniu albo przez ramię jako crossbody.
Główna kieszeń listonoszki posiada zamek błyskawiczny. Jednokomorowa torebka posiada jedną kieszonkę na suwak i jedną kieszonkę otwartą. Na zewnątrz torebki z tyłu znajduje się kieszonka na suwak – idealna do schowania rzeczy wymagających szybkiego znalezienia takich jak klucze lub bilety komunikacji miejskiej.
Torebka ma kolor czarny, dzięki czemu jest ponadczasowa i stanowi must have w każdej szafie.
Wymiary torebki to ok. 22 x 12 x 23,5 cm.
Zamówienia wysyłamy w 48h!
Dostawa:
Pocztex Punkt - 10,52 zł
Pocztex Kurier - 11,50 zł
Orlen paczka - 10,33 zł
DPD Kurier - 15,46 zł
DPD Punkt- 10,25 zł
Inpost Kurier - 17,48 zł
Paczkomat Inpost – 15,02 zł
Płatności:
Przelew bankowy
PayU
BLIK
Oferujemy 30 dni na zwrot produktów od momentu ich otrzymania.
Więcej informacji w zakładce zwroty
| Rodzaj | Torebka listonoszka |
|---|---|
| Producent | Monica&Co |
| Kolor | Czarny |
| Kolor elementów metalowych | Srebrny |
| Format | A5 |
| Liczba komór | 1 |
| Liczba kieszeni wewnętrznych | 2 |
| Liczba kieszeni zewnętrznych | 3 |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Podszewka | Materiał |
| Rodzaj paska | Gładki, Ze skóry ekologicznej |
| Maksymalna długość paska | 135,5 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Głębokość | 12 cm |
| Wysokość | 23,5 cm |
![]()
"Błyskawiczna dostawa, świetny kontakt - ustaliliśmy przez telefon szczegóły, sprzedający rzetelnie wywiązał się z tych ustaleń. GORĄCO POLECAM !"
Magda Falda
![]()
"Bardzo fajny sklep z dużym asortymentem, produkty dobrej jakości, są wytrzymałe i nie niszczą się, narzeczona jest zadowolona z torebki."
Marcin Borzyński
![]()
"Naprawdę niesamowity sklep, świetne miejsce, żeby wybrać coś dla siebie 🌸🥹 Na pewno wrócę później i polecę znajomym"
Hanna Korish
![]()
"Super sklep!!
Torebka, którą kupiłam parę tygodni temu w dalszym ciągu zachwyca. Dobra jakość i solidne wykonanie. Jak najbardziej warta swojej ceny. Ponadto zawsze można liczyć na życzliwą i profesjonalną pomoc Pani Moniki.
Serdecznie polecam"
Dagmara Mordaka

