89,00 zł
Wysyłka w 48h od 10,25zł!

Zamówienia wysyłamy w 48h!
Dostawa:
Inpost Kurier - 14,64 zł
Paczkomat Inpost – 11,38 zł zł
Orlen paczka - 10,33 zł
Pocztex Punkt - 9,57 zł
Pocztex Kurier - 9,72 zł
Przy zakupach od 199 zł wzwyż - dostawa gratis
Płatności:
Przelew bankowy
PayU
BLIK
Oferujemy 30 dni na zwrot produktów od momentu ich otrzymania.
Więcej informacji w zakładce zwroty
Czarna torebka listonoszka damska z ekoskóry – pasek pepitka
Czarna torebka listonoszka damska Herisson 1152H2023-70 wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej to praktyczny i stylowy dodatek na co dzień. Klasyczny czarny kolor sprawia, że torebka pasuje do wielu stylizacji – zarówno casualowych, jak i bardziej eleganckich. Szeroki pasek we wzór pepitka nadaje jej modnego charakteru i zapewnia wygodę noszenia.
Model posiada kieszonkę na suwak z przodu, idealną na telefon, klucze lub inne drobiazgi. Wnętrze torebki zostało wyposażone w kieszeń zamykaną na zamek oraz kieszonkę otwartą, co ułatwia organizację zawartości. Srebrne okucia podkreślają elegancki wygląd i zwiększają trwałość dodatku.
Ta damska torebka listonoszka z ekoskóry to doskonały wybór dla kobiet poszukujących funkcjonalnej, modnej i uniwersalnej torebki na ramię.
Wymiary torebki to ok. 24 cm x 8 cm x 17,5 cm.
Zamówienia wysyłamy w 48h!
Dostawa:
Pocztex Punkt - 10,52 zł
Pocztex Kurier - 11,50 zł
Orlen paczka - 10,33 zł
DPD Kurier - 15,46 zł
DPD Punkt- 10,25 zł
Inpost Kurier - 17,48 zł
Paczkomat Inpost – 15,02 zł
Płatności:
Przelew bankowy
PayU
BLIK
Oferujemy 30 dni na zwrot produktów od momentu ich otrzymania.
Więcej informacji w zakładce zwroty
| Rodzaj | Torebka listonoszka |
|---|---|
| Producent | Herisson |
| Kolor | Czarny |
| Kolor elementów metalowych | Srebrny |
| Format | Mniejszy niż A5 |
| Liczba komór | 1 |
| Liczba kieszeni wewnętrznych | 2 |
| Liczba kieszeni zewnętrznych | 1 |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Podszewka | Materiał |
| Rodzaj paska | Parciany, W pepitkę |
| Maksymalna długość paska | 128,5 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Głębokość | 8 cm |
| Wysokość | 17,5 cm |
![]()
"Błyskawiczna dostawa, świetny kontakt - ustaliliśmy przez telefon szczegóły, sprzedający rzetelnie wywiązał się z tych ustaleń. GORĄCO POLECAM !"
Magda Falda
![]()
"Bardzo fajny sklep z dużym asortymentem, produkty dobrej jakości, są wytrzymałe i nie niszczą się, narzeczona jest zadowolona z torebki."
Marcin Borzyński
![]()
"Naprawdę niesamowity sklep, świetne miejsce, żeby wybrać coś dla siebie 🌸🥹 Na pewno wrócę później i polecę znajomym"
Hanna Korish
![]()
"Super sklep!!
Torebka, którą kupiłam parę tygodni temu w dalszym ciągu zachwyca. Dobra jakość i solidne wykonanie. Jak najbardziej warta swojej ceny. Ponadto zawsze można liczyć na życzliwą i profesjonalną pomoc Pani Moniki.
Serdecznie polecam"
Dagmara Mordaka

