145,00 zł
Wysyłka w 48h od 10,25zł!

Zamówienia wysyłamy w 48h!
Dostawa:
Inpost Kurier - 14,64 zł
Paczkomat Inpost – 11,38 zł zł
Orlen paczka - 10,33 zł
Pocztex Punkt - 9,57 zł
Pocztex Kurier - 9,72 zł
Przy zakupach od 199 zł wzwyż - dostawa gratis
Płatności:
Przelew bankowy
PayU
BLIK
Oferujemy 30 dni na zwrot produktów od momentu ich otrzymania.
Więcej informacji w zakładce zwroty
Damska torebka Tommasini RX307# to wygodna shopperka wykonana z wysokiej jakości ekoskóry. Jest ona idealna jako torebka na zakupy, do pracy, szkoły czy na uczelnię, ponieważ mieści format A4.
Shopperka posiada dwa wygodne uchwyty, dzięki którym można ją nosić w dłoni, na ramieniu i przedramieniu. Uchwyty są długie, dlatego jest wygodna do noszenia nawet przy zimowej kurtce. Do shopperki można dołączyć pasek z regulowaną długością pozwalający na dopasowanie jej do każdej sylwetki.
Znajdujący się z przodu torebki suwak dodaje jej unikatowości i skrywa niedużą kieszeń. Z tyłu torebki również kryje się kieszonka zapinana na zamek – idealna do schowania rzeczy wymagających szybkiego znalezienia takich jak klucze lub bilety komunikacji miejskiej.
Shopperka została podzielona na dwie osobne komory zapinane na suwak. Dzięki takiemu rozwiązaniu szybciej możemy znaleźć najpotrzebniejsze rzeczy. We wnętrzu torebki znajdują się trzy kieszonki – dwie otwarte oraz jedna na suwak. Torebka rozszerza się ku dołowi.
Torebka jest w kolorze czarnym z grafitowymi okuciami, który jest uniwersalny i ponadczasowy.
Wymiary torebki to:
– w najszerszym miejscu – ok. 42 cm;
– w najwęższym miejscu (u góry torebki) – ok. 34 cm;
– głębokość – ok. 15 cm;
– wysokość – ok. 27 cm.
Zamówienia wysyłamy w 48h!
Dostawa:
Pocztex Punkt - 10,52 zł
Pocztex Kurier - 11,50 zł
Orlen paczka - 10,33 zł
DPD Kurier - 15,46 zł
DPD Punkt- 10,25 zł
Inpost Kurier - 17,48 zł
Paczkomat Inpost – 15,02 zł
Płatności:
Przelew bankowy
PayU
BLIK
Oferujemy 30 dni na zwrot produktów od momentu ich otrzymania.
Więcej informacji w zakładce zwroty
| Rodzaj | Shopperka |
|---|---|
| Producent | Tommasini |
| Kolor | Czarny |
| Kolor elementów metalowych | Stalowy |
| Format | A4 |
| Liczba komór | 2 |
| Liczba kieszeni wewnętrznych | 3 |
| Liczba kieszeni zewnętrznych | 2 |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Podszewka | Materiał |
| Rodzaj paska | Ze skóry ekologicznej |
| Maksymalna długość paska | 111,5 cm |
| Długość uchwytu | 51 cm |
| Szerokość | 34 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Wysokość | 27 cm |
![]()
"Błyskawiczna dostawa, świetny kontakt - ustaliliśmy przez telefon szczegóły, sprzedający rzetelnie wywiązał się z tych ustaleń. GORĄCO POLECAM !"
Magda Falda
![]()
"Bardzo fajny sklep z dużym asortymentem, produkty dobrej jakości, są wytrzymałe i nie niszczą się, narzeczona jest zadowolona z torebki."
Marcin Borzyński
![]()
"Naprawdę niesamowity sklep, świetne miejsce, żeby wybrać coś dla siebie 🌸🥹 Na pewno wrócę później i polecę znajomym"
Hanna Korish
![]()
"Super sklep!!
Torebka, którą kupiłam parę tygodni temu w dalszym ciągu zachwyca. Dobra jakość i solidne wykonanie. Jak najbardziej warta swojej ceny. Ponadto zawsze można liczyć na życzliwą i profesjonalną pomoc Pani Moniki.
Serdecznie polecam"
Dagmara Mordaka

