99,00 zł
Wysyłka w 48h od 10,25zł!

Zamówienia wysyłamy w 48h!
Dostawa:
Inpost Kurier - 14,64 zł
Paczkomat Inpost – 11,38 zł zł
Orlen paczka - 10,33 zł
Pocztex Punkt - 9,57 zł
Pocztex Kurier - 9,72 zł
Przy zakupach od 199 zł wzwyż - dostawa gratis
Płatności:
Przelew bankowy
PayU
BLIK
Oferujemy 30 dni na zwrot produktów od momentu ich otrzymania.
Więcej informacji w zakładce zwroty
Czarna listonoszka damska YYcoveri CWHUL260-2 ze skóry ekologicznej – praktyczna torebka na ramię z dwiema komorami
Szukasz wygodnej i stylowej torebki na co dzień? Ta czarna listonoszka damska ze skóry ekologicznej to idealny wybór dla kobiet, które cenią funkcjonalność i modny wygląd. Wykonana z trwałej, łatwej w pielęgnacji eko skóry, świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.
Torebka posiada dwie pojemne komory, które ułatwiają organizację niezbędnych przedmiotów. Liczne kieszonki wewnętrzne i zewnętrzne sprawiają, że każda rzecz ma swoje miejsce — świetne rozwiązanie dla osób, które lubią mieć porządek i szybki dostęp do telefonu, kluczy czy kosmetyków.
Lekki design oraz cienki, regulowany pasek zapewniają komfort noszenia torebki zarówno na ramieniu, jak i na skos. Dzięki kompaktowym wymiarom listonoszka idealnie sprawdza się jako mała torebka na co dzień, do pracy, na spacer czy wyjście ze znajomymi.
Dlaczego warto wybrać tę czarną listonoszkę?
✔ Wykonana z wysokiej jakości groszkowej skóry ekologicznej
dwie komory pomagające w utrzymaniu porządku
✔ Liczne kieszonki na drobiazgi
✔ Cienki, regulowany pasek zapewniający wygodę
✔ Uniwersalny, ponadczasowy czarny kolor
✔ Idealna jako listonoszka damska do pracy i na co dzień
Zamówienia wysyłamy w 48h!
Dostawa:
Pocztex Punkt - 10,52 zł
Pocztex Kurier - 11,50 zł
Orlen paczka - 10,33 zł
DPD Kurier - 15,46 zł
DPD Punkt- 10,25 zł
Inpost Kurier - 17,48 zł
Paczkomat Inpost – 15,02 zł
Płatności:
Przelew bankowy
PayU
BLIK
Oferujemy 30 dni na zwrot produktów od momentu ich otrzymania.
Więcej informacji w zakładce zwroty
| Rodzaj | Torebka listonoszka |
|---|---|
| Producent | YYcoveri |
| Kolor | Czarny |
| Kolor elementów metalowych | Srebrny |
| Format | A5 |
| Liczba komór | 2 |
| Liczba kieszeni wewnętrznych | 3 |
| Liczba kieszeni zewnętrznych | 7 |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Podszewka | Materiał |
| Rodzaj paska | Gładki, Ze skóry ekologicznej |
| Maksymalna długość paska | 133,5 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Głębokość | 14 cm |
| Wysokość | 25 cm |
![]()
"Błyskawiczna dostawa, świetny kontakt - ustaliliśmy przez telefon szczegóły, sprzedający rzetelnie wywiązał się z tych ustaleń. GORĄCO POLECAM !"
Magda Falda
![]()
"Bardzo fajny sklep z dużym asortymentem, produkty dobrej jakości, są wytrzymałe i nie niszczą się, narzeczona jest zadowolona z torebki."
Marcin Borzyński
![]()
"Naprawdę niesamowity sklep, świetne miejsce, żeby wybrać coś dla siebie 🌸🥹 Na pewno wrócę później i polecę znajomym"
Hanna Korish
![]()
"Super sklep!!
Torebka, którą kupiłam parę tygodni temu w dalszym ciągu zachwyca. Dobra jakość i solidne wykonanie. Jak najbardziej warta swojej ceny. Ponadto zawsze można liczyć na życzliwą i profesjonalną pomoc Pani Moniki.
Serdecznie polecam"
Dagmara Mordaka

