Pierwotna cena wynosiła: 89,00 zł.69,00 złAktualna cena wynosi: 69,00 zł.
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 69,00 zł.
Wysyłka w 48h od 10,25zł!

![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Zamówienia wysyłamy w 48h!
Dostawa:
Inpost Kurier - 14,64 zł
Paczkomat Inpost – 11,38 zł zł
Orlen paczka - 10,33 zł
Pocztex Punkt - 9,57 zł
Pocztex Kurier - 9,72 zł
Przy zakupach od 199 zł wzwyż - dostawa gratis
Płatności:
Przelew bankowy
PayU
BLIK
Oferujemy 30 dni na zwrot produktów od momentu ich otrzymania.
Więcej informacji w zakładce zwroty
Damska torebka Paolo Bags L-5407-25 to listonoszka z wysokiej jakości skóry ekologicznej. Stanowi idealny model dla kobiet ceniących wygodę. To większy model listonoszki mieszczący format A5, dlatego wspaniale pasuje do codziennych aktywności – do pracy, na studia, na zakupy, na wycieczkę.
Torebka posiada cienki pasek z regulowaną długością, umożliwiający dopasowanie jej do każdej sylwetki. Pozwala on również na noszenie listonoszki na ramieniu albo przez ramię jako crossbody. Pasek został wykonany ze skóry ekologicznej, a jedna strona została dodatkowo obszyta parcianym materiałem, co ograniczy zsuwanie się torebki z ramienia.
Torebka posiada dwie komory przedzielone kieszenią na suwak. Oprócz tego w środku ma wewnętrzną kieszonkę na suwak i dwie kieszonki otwarte. Z tyłu oraz z przodu torebki kryją się łącznie dwie kieszonki zapinane na zamek – idealne do schowania rzeczy wymagających szybkiego znalezienia takich jak klucze lub bilety komunikacji miejskiej. Z przodu znajdują się dwie dodatkowe kieszonki zapinane na rzepy.
Damska listonoszka w kolorze jasnego brązu, w odcieniu określonym przez producenta jako mud color, ze srebrnymi okuciami pasuje do wielu stylizacji zarówno w jasnych jak i ciemnych kolorach.
Wymiary torebki to ok. 31 cm x 10 cm x 30 cm.
Zamówienia wysyłamy w 48h!
Dostawa:
Pocztex Punkt - 10,52 zł
Pocztex Kurier - 11,50 zł
Orlen paczka - 10,33 zł
DPD Kurier - 15,46 zł
DPD Punkt- 10,25 zł
Inpost Kurier - 17,48 zł
Paczkomat Inpost – 15,02 zł
Płatności:
Przelew bankowy
PayU
BLIK
Oferujemy 30 dni na zwrot produktów od momentu ich otrzymania.
Więcej informacji w zakładce zwroty
| Rodzaj | Torebka listonoszka |
|---|---|
| Producent | Paolo Bags |
| Kolor | Brązowy |
| Kolor elementów metalowych | Srebrny |
| Format | A5 |
| Liczba komór | 2 |
| Liczba kieszeni wewnętrznych | 4 |
| Liczba kieszeni zewnętrznych | 4 |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Podszewka | Materiał |
| Rodzaj paska | Gładki, Parciany, Ze skóry ekologicznej |
| Maksymalna długość paska | 126 cm |
| Szerokość | 31 cm |
| Głębokość | 10 cm |
| Wysokość | 30 cm |
![]()
"Błyskawiczna dostawa, świetny kontakt - ustaliliśmy przez telefon szczegóły, sprzedający rzetelnie wywiązał się z tych ustaleń. GORĄCO POLECAM !"
Magda Falda
![]()
"Bardzo fajny sklep z dużym asortymentem, produkty dobrej jakości, są wytrzymałe i nie niszczą się, narzeczona jest zadowolona z torebki."
Marcin Borzyński
![]()
"Naprawdę niesamowity sklep, świetne miejsce, żeby wybrać coś dla siebie 🌸🥹 Na pewno wrócę później i polecę znajomym"
Hanna Korish
![]()
"Super sklep!!
Torebka, którą kupiłam parę tygodni temu w dalszym ciągu zachwyca. Dobra jakość i solidne wykonanie. Jak najbardziej warta swojej ceny. Ponadto zawsze można liczyć na życzliwą i profesjonalną pomoc Pani Moniki.
Serdecznie polecam"
Dagmara Mordaka

